Túžite po dokonalom úsmeve? Navštívte oddelenie estetickej stomatológie Brandeis Clinic

Stomatológovia Brandeis Clinic zhotovujú zubné náhrady z najkvalitnejšej keramiky, na počkanie a s perfektným vzhľadom. Skvelé výsledky a priaznivé ceny sú dôvodom, prečo toto oddelenie estetickej stomatológie navštevuje čím ďalej tým viac klientov nie len z Prahy, ale aj priľahlých regiónov a zahraničia.

Brandeis Clinic disponuje dvoma robotmi CEREC. Stomatológ je teda schopný vyrobiť zubnú korunku či fazetu priamo v ordinácii a následne ju pacientovi ihneď nasadiť. Odpadá teda nepríjemné obdobie nosenia „dočasných“ náhrad, ktoré sú často vyrobené z nekvalitného materiálu a farebne či tvarom nezodpovedajú zubom naokolo. Stomatológovia Brandeis Clinic sú schopní vyrobiť pacientovi behom jedného dňa až 20 koruniek!

Medzi ďalšie výhody návštevy oddelení estetickej stomatológie Brandeis Clinic patrí:

  • bezbolestné odobratie pôvodných koruniek,
  • bezbolestná aplikácia nových koruniek,
  • možnosti analgosedácie pre pacientov, ktorí majú z ošetrenia strach,
  • bezplatná vstupná konzultácia *,
  • korunka je zhotovená s chirurgickou presnosťou – vďaka T-scanu stomatológovia Brandeis Clinic dokážu vyrobiť korunky, ktoré rešpektujú skus pacienta a nie sú vystavené nadmernému tlaku,
  • možnosť zjednania rýchlej pôžičky na recepcii kliniky – bez akontácie a na kompletnú zubnú starostlivosť.

Video s ukážkou práce stomatológov Brandeis Clinic.

Celková obnova chrupu aj náhrada nevyhovujúcej korunky
Stomatológovia Brandeis Clinic sú schopní behom jedného dňa „vyrobiť“ dokonalý úsmev pre pacientov s veľmi poškodeným chrupom (napríklad po autonehode), veľmi často však pomáhajú aj pacientom, ktorí potrebujú 1 či 2 korunky.

Ak vám stav chrupu bráni smiať sa naplno a bez zakrývania si úst rukou, dohodnite si ešte dnes konzultáciu na oddelení estetickej stomatológie Brandeis Clinic. Kontaktné informácie nájdete na tejto stránke.

* časovo obmedzená akcia

Fotografia: © bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 4]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *