Vyskúšajte oblečenie a doplnky v štýle neónky!

Dve dievčatá s neónovými doplnkami

Vyskúšajte nové trendy a farby neónu. Váš menej zaujímavý outfit tak zažiari ako hviezda jasná. Stačí, ak si zvolíte oblečenie alebo akýkoľvek doplnok v neónovej farbe.

Neónka

Lodičky, náušnice, opasok, baleríny, kabelka, šatka, okuliare, hodinky, pančušky. Na výber je neskutočne veľa doplnkov, ktoré sa vyrábajú aj v týchto moderných farbách.
Oblečte si krikľavé a fluorescenčné doplnky a budete žiariť. Nebojte sa experimentovať –  v móde sú pre experimenty dvere otvorené. Ak sa vám zunovala klasika, staňte sa aspoň na chvíľku módnou ikonou a budete sa cítiť výnimočne.

Neónové farby doplnkov,  to nie sú len okrajové záležitosti, ak sa bojíte dať si nejaký ten kúsok z oblečenia, práve doplnkami to môžete bravúrne zvládnuť bez zbytočných stresov.<

Kúpte si neónový lak na nechty vo farbe ružového neónu! Na pekne upravených rukách a nohách to zanechá krásny dojem.

Bledé typy, blond a hnedé vlasy – neónová ružová a výrazná modrá –  neopaľujte sa nasilu, ak ste biely typ, môže vás opaľovanie v budúcnosti mrzieť. Biela a prirodzená pokožka je IN a preto sa netrápte vypekaním na slnku. Stačí dať si neónové doplnky a budete vytŕčať z davu.

Ryšavé vlasy, bledá pokožka – neónová zelená a výrazná fialová –  ak máte to šťastie a máte ryšavé vlasy, nebojte sa neónu. Stačí ak zvolíte jednoduchý doplnok v tejto výraznej farbe a navždy si vás zapamätajú.

Hnedé typy – neónová žltá, ružová – na opálenej pokožke je neónová farba neskutočná.

Fotografia: © BigStockPhoto.com

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *